DOLAR 32,2523 % 0.2
EURO 34,9856 % 0.39
GRAM ALTIN 2.420,16 % 0,43
ÇEYREK A. 3.956,97 % 0,43
BITCOIN 69.056,01 2.957
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 19°

Seçim sonrası ilk kez kameralar karşısına geçti…

Son Güncelleme :

28 Mayıs 2023 - 21:42

/ 86.582 kez okundu.
Seçim sonrası ilk kez kameralar karşısına geçti…

Sevgili halkım, hakkınızın yenmesine müsaade edemezdim, etmedim. Adaletsiz bir düzene karşı susup dilsiz şeytan olamazdım. Milyonlarca göçmenin gelip de sizin 2. sınıf vatandaş olmanıza göz yumamazdım. Çocukların yatağa aç girmesine, çiftçinin toprağa küsmesine müsaade edemezdim, etmedim.

“Her gün her şeye zam gelirken benim halkımın dolabının boş olmasına gönlüm razım gelmedi.

“Bolluk bereket, huzur içinde yaşamaya devam edin diye mücadele verdim, vermeye de devam edeceğim.

“Sizlerden bir ricam var. Demokrasi mücadelesi sürdürmeye destek verin.

“Son yılların en adil olmayan seçim sürecini yaşadık. Devletin bütün imkanları bir siyasi partiye seferber edildi. Bu ahlak ve hukuk dışı naskılara ve yayılmak istenen korku iklimine boyun eğmeden mücadele eden Millet İttifakı’nın sayın genel başkanlarına, teşkilatlarına, seçmenlere, sandıklara sahip çıkan herkese teşekkür ederim.

Bu seçimde halkın otoriter bir yönetimi değiştirme iradesi tüm baskılara rağmen net olarak ortaya çıkmıştır. CHP ve Millet İttifakı her cephede mücadelesini vermektedir. Ülkemize gerçek anlamda demokrasi gelene kadar bu mücadelenin öncüsü olmayı sürdürceğiz.

“1Asıl üzüntü sebebim ülkeyi bekleyen çok daha büyük sıkıntılardır. O sıkıntıların karşısında ilk olarak bizler duracağız. Bana oy veren 25 milyonu aşkın vatandaşımızı moralli bir şekilde dimdik ayakta görmek istiyorum. Yürüyüşümüz sürüyor ve buradayız.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.