![Pelin Karahan yeni bir projeyle dönüyor!](https://vatanhaberleri.com/wp-content/uploads/2020/12/33010_600x400.jpg)
Haber:Özlem Aslantürk
TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği Kıbrıs Ada Kışı dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.
Ocak ayında sete çıkacak olan dizinin Serkan Çayoğlu ve Ahmet Kural’ın ardından bir oyuncusu daha belli oldu.
Setlere “Dalgalar ve İzler” filmiyle geri dönen Pelin Karahan dizinin yeni başrol oyuncusu oldu. Güzel oyuncu projede Ahmet Kural’ın oynayacağı karakterin eşine hayat verecek.
Başarılı oyuncu Karahan, geçtiğimiz günlerde set sonrası gazetecilerin, “Çocuğunuzu sete getirir misiniz?” sorusuna, “Çocuğumu hiçbir zaman set ortamına getirme taraftarı değilim. Benim çocuklar artık büyüdü. Çok zor oluyor onlar için de, iş ayrı, aile ayrı” cevabını vermişti.