SON DAKİKA

Vatan Haberleri
covid-19

Kaynarca’dan sürpriz proje

Kaynarca’dan sürpriz proje
Bu haber 01 Şubat 2021 - 16:30 'de eklendi ve 79.787 kez görüntülendi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca, konuk olduğu programda “Gelecekte tekstille ilgili güzel projelerimiz var” diye konuştu.

A Para’da Sinan Özedincik ve Funda Karayel’in sunduğu, ‘Biz Bize’ programına konuk oldu.

Oktay Kaynarca programda şu açıklamaları yaptı:

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz erkek işi gibi görünüyor ama her kesimden, her eğitim seviyesinden insanlarla karşılaşıyorum ve öyle güzel tepkiler alıyorum ki şaşırıyorum. Karşılaştığım bir kadın “Diyalogların sahiciliği, bizi sürekli ters köşeye yatırması, güldürürken düşündürmesi gerçekten ders konusu” dedi. Senaryoyu elime aldığımda ben de aynen böyle düşünüyorum.

Sette kalma rekorum 36 saat. Sette iki ekip çalışıyoruz. Bir ekip benimle sahneyi çekip dinlenmeye gidiyor, sonra ikincisiyle çekimlerime devam ediyorum. Onlar dinlenirken ben dinlenemiyorum.

Sağlıklıyız, işimizi yapıyoruz, bizi seven çok insan var, dünyayı güzelleştirmeye çalışıyoruz… Yarın gözümü kapatacak olsam ‘Şükürler olsun’ derim.

‘Hızır’ mı, yoksa ‘Çakır’ mı?’ diye soracak olursanız bence ‘Hızır’ çünkü ‘Hızır’ daha insan, daha olgun, daha her şeye hakim. Hızır’ın bütün notalarına basarak oynamak hem zor, hem keyifli.

Ben şehir milliyetçiliğini sevmem, ülke milliyetçiliğini severim Türkiyeliyim  gurur duyuyorum.Doğu’da yaşamış biri de dünyanın her yerinde her şeyle başa çıkabilir.

Paramı mümkün olduğu kadar emlağa yatırırım. Gelecekte tekstille ilgili güzel projelerimiz var, hatta geçen gün bir koleksiyon yaptık, benim sevdiğim şeylerin üzerine çalıştık. Mynet

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA