DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
GRAM ALTIN 2.418,47 % 0,36
ÇEYREK A. 3.954,19 % 0,36
BITCOIN 69.300,01 0.435
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 21°

KAÇAR VE CANPOLAT, 14 MAYIS’TA VATANDAŞLARDAN DESTEK İSTEDİLER

Son Güncelleme :

05 Mayıs 2023 - 17:26

/ 95.328 kez okundu.
KAÇAR VE CANPOLAT, 14 MAYIS’TA VATANDAŞLARDAN DESTEK İSTEDİLER

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar ve Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Gittikleri her yerde 14 Mayıs Genel Seçimlerinin önemini anlatan Kaçar ve Canpolat, AK Parti’nin iktidarı süresince yaptıkları çalışmaların, gelecekte yapacağı projelerin teminatı olduğunu vurguladılar.

İlk olarak Haliliye ilçesine bağlı esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaçar ve Canpolat, vatandaşların talep ve önerilerini dinlediler. Ardından Sebze ve Meyveciler Komisyoncuları Derneği’ne geçtiler.

Kendilerini bekleyen yoğun kalabalığa yönelik bir konuşma yapan Kaçar, AK Parti iktidarının yaptığı çalışmaları anlattı.

KAÇAR: ONLARIN HİZAYA SOKTUĞU DEĞİL TÜRKİYE’NİN HİZAYA SOKTUĞU BİR DÜNYA DÜZENİ OLACAK

Vatandaşların teveccühleri ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önderliğinde Türkiye’nin kat ettiği mesafeye değinen Mahmut Kaçar, şunları kaydetti:

“Türkiye 20 yılda çok önemli mesafeler kat etti. Türkiye bundan 20 yıl önce dış politikası ABD’ye ekonomisi İMF’yeve Savunma Sanayisi NATO’ya bağlı olan bir ülkeydi. Dünya’da bir gelişme olduğu zaman Türkiye’ye ABD Büyükelçisi açıklama yaptığı zaman dış politikasını belirleyen bir ülke, savunma da hiçbir yerli silahı olmayan terör belası ile uğraşmak zorunda bırakılmıştı. Terör ile mücadelede 1 mermiyi dahi dışarıdan ithal eden bir ülkeydi. Ekonomi olarak kendi maaşını ödeyemeyen, memur maaşını ödemek için İMF’den borç almış ve Türkiye bir sömürge ülkesi olmuştu. AK Parti İktidarında yapılanlar ve Türkiye’nin durumu ortada. Bundan rahatsız olanlar Tayyip Erdoğan durdurulması gerektiğini söylüyorlar. Çünkü Allah’ın izniyle tek başına iktidara devam ederse artık Türkiye’nin Dünya’da küresel bir güç olacağını iyi biliyorlar. Onların hizaya soktuğu değil Türkiye’nin hizaya soktuğu bir Dünya düzenin de yer almak zorunda kalacaklar. Bugün bizim burada birliğimizi beraberliğimizi; oyumuza sahip çıkarak göstereceğiz. İnşallah sizlerin desteğiyle bugüne kadar geldik, önemli mesafeler aldık sizlerin de desteğiyle İnşallah bu seçimde de iyi bir netice elde edeceğiz.”

CANPOLAT: AK PARTİ İKTİDARINDA TÜRKİYE, DÜNYA’DA SÖZ SAHİBİ OLAN BİR ÜLKE HALİNE GELDİ

“Bizim geçmiş icraatlarımız gelecekteki yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ise şöyle konuştu:

“Türkiye’ye ömrünü feda etmiş Türkiye’yi 2’nci Yüzyıla hazırlamış, kendi kendine yetebilmiş bir devlet haline getirmiş olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını 14 Mayıs’ta seçeceğiz. Bu seçim Türkiye’nin ve çocuklarımızın geleceğine belirleyeceğiz.  AK Parti iktidarında Türkiye, Ortadoğu da ve Dünya’da nasıl lider bir ülke haline geldiğini hep birlikte gördük.  Kısıtlı imkanlardâhilinde kıt kanaat geçinen bir Türkiye yerine üreten ve dünya ya açılan bir ülke haline geldik. Gelecek yüzyıl da Allah’ın izniyle Türkiye’nin önünü kapatamayacaklar ve sizlere inancımız tamdır. Şanlıurfa’mız değişiyor ve gelişiyor Şanlıurfa’mız güneydoğudaki en genç nüfuslu ilimiz. Bizim geçmiş icraatlarımız gelecekteki yapacaklarımızın teminatıdır. Her birinizi de bu partinin bir mensubu bu Ülkenin bir neferi ve bu Ülkenin Şanlıurfa’nın çocukları ve evlatları olarak geleceğimize sahip çıkmaya 14 Mayıs’ta sandıklardan AK Parti ve Cumhurbaşkanımızı birinci çıkarmaya davet ediyorum.” Dedi.

Ziyaretleri kapsamında ev gezilerini sürdüren Kaçar ve Canpolat, vatandaşların gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.