SON DAKİKA

Vatan Haberleri
covid-19

TÜRKIYE-ZİMBABVE İŞ FORMU KONFERASI 27 TEMMUZ ANKARA’DA YAPILACAK

TÜRKIYE-ZİMBABVE İŞ FORMU KONFERASI 27 TEMMUZ ANKARA’DA YAPILACAK
Bu haber 25 Temmuz 2022 - 14:00 'de eklendi ve 87.894 kez görüntülendi.

TÜRKIYE-ZİMBABVE İŞ FORMU KONFERASI 27 TEMMUZ ANKARA’DA YAPILACAK:

Sanayiciler İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) Zimbabve Ticaret Odası ve Zimbabve Devleti Ankara Büyükelçiliği işbirliği ile Türkiye Zimbabve İş Formu Konferansı 27 Temmuz da Ankara’da özel bir hotel de yapılacak.

Türkiye Zimbabve İş Formu Konferansına Zimbabve Ticaret Odası heyeti ve çok sayıda şirketleriyle Ankara’ya gelerek, Konferansta Zimbabve iş dünyasını ve şirketleri temsil edeceği açıklanırken, Konferansta Türk iş dünyasını ve Türk şirketlerini SANKON kuruluşu yüzlerce şirketleriyle temsil edeceği bildirildi. Türkiye-Zimbabve İş Formu Konferansında SANKON ve Zimbabve Devleti Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenen çok sayıda sektörler, ithalat ve ihracat konu başlıkları altında Türk ve Zimbabve katılımcı şirketleri tarafından tartışılarak, fikir alşverişinde bulunulacak.

Türkiye-Zimbabve İş Formu Konferansı zoom üzerinden verilen linkle Türkiye, Zimbabve ve en az 100 dünya devletinde on-line sistemle şirketlerin katılım sağlayabilecekleri ve izleyebilecekleri açıklandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA