reklam
reklam

SON DAKİKA

Vatan Haberleri
Vatan İçin
Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği İstanbul Başakşehir Kardemir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlı Spor Trabzonspor

Spor Toto 1. Lig’in 14. haftası, oynanan tek maçla tamamlandı

Spor Toto 1. Lig’in 14. haftası, oynanan tek maçla tamamlandı
Bu haber 03 Aralık 2018 - 22:44 'de eklendi ve 49.764 kez görüntülendi.

Spor Toto 1. Lig’in 14. haftası, oynanan tek maçla tamamlandı.

Haftanın son maçında Afjet Afyonspor, sahasında Eskişehirspor’u 2-1 mağlup etti.

Gençlerbirliği’nin liderliğini sürdürdüğü ligde 14. haftada oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Adanaspor-Hatayspor: 0-0

Altay-Altınordu: 1-2

Boluspor-Adana Demirspor: 2-3

Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor: 6-0

Balıkesirspor Baltok-Denizlispor: 0-0

Ümraniyespor-Osmanlıspor: 0-1

Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor: 1-1

Giresunspor-Gazişehir Gaziantep: 1-5

Afjet Afyonspor-Eskişehirspor: 2-1

Puan durumu

 

Takımlar O G B M A Y AV P
————————–  —  —  —  —  —  —  —  —
1. GENÇLERBİRLİĞİ 14 11 1 2 25 7 18 34
2. DENİZLİSPOR 14 9 2 3 25 15 10 29
3. GAZİŞEHİR GAZİANTEP 14 8 4 2 25 8 17 28
4. BOLUSPOR 14 8 2 4 19 12 7 26
5. ÜMRANİYESPOR 14 7 3 4 15 11 4 24
6. ADANA DEMİRSPOR 14 7 2 5 18 13 5 23
7. ALTINORDU 14 5 6 3 17 11 6 21
8. OSMANLISPOR 14 6 2 6 14 10 4 20
9. HATAYSPOR 14 5 5 4 12 10 2 20
10. İSTANBULSPOR 14 4 5 5 19 21 -2 17
11. GİRESUNSPOR 14 5 2 7 16 18 -2 17
12. BALIKESİRSPOR BALTOK 14 4 5 5 13 17 -4 17
13. ALTAY 14 4 4 6 20 16 4 16
14. ADANASPOR 14 3 7 4 17 17 0 16
15. AFJET AFYONSPOR 14 4 3 7 18 20 -2 15
16. TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 14 3 3 8 16 26 -10 12
17. ESKİŞEHİRSPOR 14 3 3 8 13 30 -17 12
18. KARDEMİR KARABÜKSPOR 14 0 1 13 3 43 -40 -2

15. hafta programı

8 Aralık Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-İstanbulspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Osmanlıspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atatürk)

16.00 Altınordu-Adanaspor (Bornova)

9 Aralık Pazar:

13.30 Hatayspor-Boluspor (Antakya Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Tetiş Yapı Elazığspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

19.00 Eskişehirspor-Altay (Yeni Eskişehir)

10 Aralık Pazartesi:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor Baltok (Gaziantep)

19.00 Adana Demirspor-Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

KAYNAK:TRT SPOR

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
SON DAKİKA