DOLAR 32,8370 % 0.06
EURO 35,2537 % -0.08
GRAM ALTIN 2.447,75 % 0,10
ÇEYREK A. 4.002,06 % 0,10
BITCOIN 65.661,87 -1.092
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 22°

BOZDAĞ, “14 MAYIS’TA SURUÇ HİÇ KİMSENİN MÜLKÜ DEĞİLDİR DİYELİM”

Son Güncelleme :

02 Mayıs 2023 - 22:15

/ 83.737 kez okundu.
BOZDAĞ, “14 MAYIS’TA SURUÇ HİÇ KİMSENİN MÜLKÜ DEĞİLDİR DİYELİM”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Nihat Kılıç’ın Suruç ilçesindeki AK Parti Seçim Bürosu yoğun bir katılım ile açıldı. Düzenlenen acılaşa katılan Adalet Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Bekir Bozdağ, “14 Mayıs’ta hep beraber, Suruç hiç kimsenin mülkü değildir diyelim”

14 Mayıs genel seçimlerine az bir süre kala çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Milletvekilleri adayları, kentin dört bir yanında bir yandan sahada büyük bir özveri ile çalışmalarını ve vatandaşlarla buluşmalarını gerçekleştirirken, bir yandan da vatandaşları buluşturan seçim ofislerinin açılışları devam ediyor.

BOZDAĞ, “14 MAYIS’TA SURUÇ HİÇ KİMSENİN MÜLKÜ DEĞİLDİR DİYELİM” – GÖRÜNTÜLÜDÜR


Bu gün de Suruç meydanında Milletvekili adayı Nihat Kılıç’ın seçim bürosu yoğun bir katılım ile açıldı. Nihat Kılıç, katılımlarından dolayı gelen vatandaşlara ayrı ayrı teşekkür etti.

Bozdağ, “Bizim Derdimiz Ülkemizin Dört Bir Yanını Beraber Ayağa Kaldırmak”

Açılışa katılan vatandaşlara hitap eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Bekir Bozdağ, “Bu ülkenin dört bir yanında kimliğin şeref olduğunu ve herkesin kendi kimliğini özgürce ifade edebileceği Türkiye’yi biz oluşturduk” dedi.

Millet arasına kin, nefret, düşmanlık sokulmasına izin vermeyeceklerine işaret eden Bozdağ, terörle mücadelenin kararlı şekilde süreceğini kaydetti.  

Sağlık ve ulaşım alanında çok sayıda yatırım yapıldığını anlatan Bozdağ, Türkiye’nin her alanda büyüdüğünü belirterek sözlerine şöyle devam etti. “Sayın Cumhurbaşkanımızın 14 Ağustos 2001’de sizlerin dua ve desteklerinden güç alarak yaktığı meşale bugün ülkemizi bir noktadan bir noktaya getirdi. Biz yola çıktığımızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedik, her şey bambaşka olacak dedik ve oldu. “Din milliyetçiliği yapmayacağız, bölgesel milliyetçilik yapmayacağız, ırkçılık yapmayacağız” bu ülkenin bütün renkleri dilleri ve inançları bizim şerefimiz, başımızın tacı diyerek yola çıktık. Bölgeler arası kalkınmışlığı ortadan kaldıracağımız gibi bölge içi iller ve ilçeler arası da kalkınmışlık farklarını azaltarak ülkenin zenginliklerini adil paylaşımı üzerinde hassasiyetle duracağız dedik ve yaptık. O yüzden bakın siz bizi iktidara taşıdınız. Eskiden yatırımlar bölge bölge, il il farklılık gösterirdi ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beraber her yerde aynı şey oldu. Bizim derdimiz ülkemizin dört bir yanını hep beraber ayağa kaldırmak. İmkânlarımızı ülkemizin elinde olan bütçesini adil dağıtmakla kullanacağız”

Bozdağ, “14 Mayıs’ta Suruç Hiç Kimsenin Mülkü Değildir Diyelim”

“Suruç’u yeni bir siyasal bakışa, yeni bir siyasal duruşa beraber geçirelim. Suruç’u siyasi anlamda özel mülkü gibi görenlere; Suruç hiç kimsenin mülkü değildir diyelim. Suruç kimsenin esiri, kimsenin kölesi değildir diyelim. Kin, nefret,intikam siyasetine kapıları sonuna kadar kapatalım. Onun içinbütün Suruçlu kardeşlerimden dün hangi partiye oy verirse versin diyorum ki; bu sefer Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye oylarımızı verelim. Türkiye Yüzyılı için, Şanlıurfa’mız için, Suruçumuz için.  Doğru adımlarla ve Doğru Adamlarla yola devam diyoruz” dedi.

Delioğlu, “Suruç Asla Yalnız Değildir, Kimse Suruç’u Kötü Emellerine Alet Etmeye Çalışmasın”

Suruç’un her zaman AK Parti için önemli olduğuna değinen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, “AK Parti her zaman Suruç’a güzel hizmetler getirmek için çalışmış ve getirmiştir. Bu günden sonra da bu böyle devam edecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sayın Bakanımız Bekir Bozdağ’a güvenerek söylüyorum ki Suruç’a pozitif ayrımcılık yapacağız. Suruç’u gerçek kimliğine kavuşturana kadar hep birlikte mücadele edeceğiz. Suruç asla yalnız değildir, kimse Suruç’u kötü emellerine alet etmeye çalışmasın. Bilsinler ki AK Parti ve onun kadroları Suruç’un ve Suruçluların yanında yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

Beyazgül, “14 Mayıs Seçimleri; Dünyanın Geleceğini Belirleyecektir


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Bu seçim Türkiye’nin değil, dünyanın gözünün odaklandığı bir seçimdir. Batılı ülkeler diyor ki; 14 Mayıs dünyanın en önemli seçimlerindendir. Bu seçim hem dünyanın hem de geleceğimizi belirleyecektir.” dedi.

Güvenç, “Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya Hizmet Etmek İbadet Etmek Gibidir”

“Bu şehre hizmet ibadettir” diyen TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ise, “Bu gün burada Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarından ve 20 yıldır kurmay heyetinin en önemli isimlerinden birisi olan Bakanımız Bekir Bozdağ aramızda. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’ya duyduğu sevgisi ve muhabbetinin hiç bitmediği için Allah’a hamd olsun ki Bekir Bozdağ’ı buraya gönderdi ve kalan işleri de tamamla, Peygamberler şehrinin marka değerini daha da yukarı çıkart dedi.

Güvenç, “14 Mayıs’ta Bu Topraklardan Düşmanlık Ve Nefret Ebediyen Gidecek”

Bu mübarek beldenin yerinin altıda, üstü de mübarek olduğunu belirten Güvenç,  “Bu şehre hizmet ibadettir. 14 Mayıs’ta barış, huzur ve kardeşlik kazanacak. 14 Mayıs Suruçluların AK oyları ile Terör, şiddet, düşmanlık, kin ve nefret bu topraklardan ebediyen gidecek.” şeklinde konuştu.

Kılıç, “Suruçluların Tüm Sorunlarını Ankara’ya Taşımak Benim Boynumun Borcu Olsun”

“Suruç huzurun ve barışın başkenti olacak, kardeş kardeşe kırdırılmayacak” diyerek sözlerine başlayan Milletvekili adayı Nihat Kılıç, “Bu gün Suruç Meydanındaki bu coşku ve kalabalık yarınları beraber inşa edecek olan SelahaddiniEyyubi’nin torunları ile Sultan Alparslan’ın torunların bin yıllık geçmişlerini bin yıllık gelecek ile inşa edeceklerinin göstergesidir. Suruç, geçmişte ve gelecekte olduğu gibi yiğitlerin olduğu yerdir. Suruçlular bunu da gelecek yarınlarına sahip çıkarak yapacaktır. Suruç huzurun ve barışın başkenti olacak, kardeş kardeşe kırdırılmayacak. Biz gerekirse siyasetimizden ödün verip siyasi bedel ödeyeceğiz ama kimsenin burnun kanamasına izin vermeyeceğiz. Biz bu kardeşlik hukukunu tahsis etmek için Sayın Bakanımızın önderliğinde 15 Mayıs sabahı ben milletvekiliyim; ister seçileyim isterse seçilmeyeyim Suruçluların tüm sorunlarını Ankara’ya taşımak benim boynumun borcu olsun”

Kılıç, “Bu Topraklarda Kaosa Ve Göz Yaşına İzin Vermeyeceğiz”

“Farklı Partilerde siyaset yapıyor olabiliriz. Bu toplumun huzurunu kaçırmaya hakkımız yok, biz bu toplumun huzurunu tesis edeceğiz. Bu topraklarda kaosa ve gözyaşına izin vermeyeceğiz 40 yıldır yeter artık diyoruz”

Konuşmaların sonunda AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Nihat Kılıç Suruç seçim bürosu gerçekleştirilen törenle açıldı.

Ayrıca açılışa, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları, HÜDAPAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan, AK Parti İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.