SON DAKİKA
hava

Başkan Demir’den Kapaklı pasajı için öneri

Son Güncelleme :

23 Şubat 2023 - 12:05

/ 4.238 kez okundu.
Başkan Demir’den Kapaklı pasajı için öneri

Başkan Mahmut Demir Kapaklı Pasajının yıkılması hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

 

 

Başkan Demir’in açıklaması şu yönde;

“Ülkemizde yaşanan depremden dolayı vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, ülkemize ve tüm insanlığa başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Şanlıurfa’da yaşanan deprem sonrası hayatın normale dönebilmesi için esnaf arkadaşlarımıza yeni işyerleri açısından destek olunmalı ve ekonomik döngünün sağlanması gerekmektedir. Deprem sürecinde devletimizin ve milletimizin birlik ve beraberliğine,

her koşulda halkımızın devletinin yanında olduğuna, güçlü bir üllke olduğumuza tüm dünya şahitlik etmiştir.

Kapaklı Pasajının yıkılması kararı hakkındaki önerimiz şu minvaldedir;

“Şanlıurfa’nın göbeğinde yer alan Göbeklitepe iş merkezindeki iş yeri sayısı 588’dir. 400 iş yeri kullanılmamaktadır. Bahçelievler ve kapaklı pasajı esnafının Göbeklitepe iş merkezinde bir müddet kira talep edilmeden iş yerlerini açmaları on binlerce kişinin mağduriyetinin giderilmesi bakımından doğru olandır. Devletimizin esnaf arkadaşlarımızın sorunlarını çözecek güç ve kudrette olduğu bilinci ile tüm esnafımızı da sağduyuya davet ederek sabır ve sebat ile tüm sorunların çözüleceğine inanıyoruz.”

 

Temiz Toplum Federasyonu Genel Başkanı

Mahmut Demir sözlerini şöyle bitirdi; “Devletimizin mağdur olan esnaflarımızın mağduriyetlerini gidereceklerinden asla şüphe duymuyoruz sadece bir an evvel önlem almakta fayda olduğunu düşünüyoruz.”

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.