SON DAKİKA
hava

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilli Adayı İbrahim Eyyüpoğlu, 14 Mayıs genel seçimleri kapsamında kırsal mahallelerde vatandaşlar ile kucaklaşmaya devam ediyor.

Son Güncelleme :

25 Nisan 2023 - 16:22

/ 148.471 kez okundu.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekilli Adayı İbrahim Eyyüpoğlu, 14 Mayıs genel seçimleri kapsamında kırsal mahallelerde vatandaşlar ile kucaklaşmaya devam ediyor.

Eyyüpoğlu, “Tüm şer odaklarının bir tarafta olduğu bu dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a daha çok destek vermeliyiz” dedi.


Her gün Şanlıurfa’nın farklı bir noktasında vatandaşlar ile bir araya gelerek 14 Mayıs genel seçimleri öncesi destek isteyen Milletvekilli Adayı
Eyyüpoğlu, gittiği her yerde AK Parti’nin yapmış olduğu ve yapacağı çalışmaları anlatıyor.

Ziyaretleri kapsamında Eyyüpoğlu’nun bu günkü durağı, Eyyübiye ilçesine bağlı; Akdilek, Güzeller, Ulucanlar, Gümüşören, Keçikıran, Taşlıca, Güneş, Yardımcı, Başgöze ve Kurucuk mahalleri oldu.

14 Mayıs günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda en yüksek oy ile seçileceğini belirten Eyyüpoğlu , “Kırsal mahalleri gezmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız ile iç içe oldukça görüyoruz ki vatandaşlarımız, kimin kimle yürüdüğünü ve kimin kiminle iş birliği içerisinde olduğunu çok iyi biliyor. Bizler bunu görünce gururlanıyoruz, Allah’ın izni ile 14 Mayıs günü Cumhurbaşkanımızı ilk turda en yüksek oy ile seçeceğimize inanıyorum. Aynı şekilde Milletvekili sayımızı da en yüksekte tutup geniş katılım ile mecliste temsiliyeti de sağlayacağız. Tüm hemşehrilerimizdenricamız şudur ki; tüm şer odaklarının bir tarafta olduğu bu dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a daha çok destek vermeliyiz” şekline konuştu

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.