SON DAKİKA
hava

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Adayı Mehmet Ali Cevheri, 14 Mayıs genel seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Son Güncelleme :

24 Nisan 2023 - 15:32

/ 85.640 kez okundu.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Adayı Mehmet Ali Cevheri, 14 Mayıs genel seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Akçakale’de vatandaşlarla bir araya gelen Cevheri’ye Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ve AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık da eşlik etti.

Ziyaretleri sırasında vatandaşların yoğun ilgisini ile karşılanan Cevheri, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı. Yaklaşan 14 Mayıs genel seçimlerinde Akçakalelilerden destek sözü alan Cevheri, temaslarını gün boyu sürdürdü.

Akçakalelilere, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan desteklerinden dolayı teşekkür eden Cevheri,  “Bugünkü gezilerimizde gördük ki Akçakale’deki esnaf ve vatandaşlar her zaman olduğu gibi AK Parti ve Reis’in yanında yer alıyor. İnanıyorum ki AK Parti bayrağı Akçakale’de de daha da yükseklere çıkacaktır. Akçakale’ye yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı Belediye ve İlçe Başkanlarımıza ve özellikle beraber çalışmakta olduğum Ahmet Akay vekilime çok teşekkür ediyorum. Bu yeni dönemde de AK Parti Milletvekili adayı Hikmet Başak kardeşimle Akçakale’mize güzel hizmetler yapacağız. Kendisine başarılar diliyorum. Akçakale’de, Şanlıurfa’da ve Türkiye’de; Cumhurbaşkanımız yeniden seçilecek ve AK Parti de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çoğunluğu sağlayacak” dedi.

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.