reklam
reklam

SON DAKİKA

Vatan Haberleri Ulusal yerel son-dakika haberler,Güncel,Haberler,
reklam

istanbul eskort

SİFİGU EĞİTMENLERİ VE ATÖLYE ÖĞRENCİLERİ MARMARİS YENİ YIL FESTİVALİ KORTEJİNE KATILDILAR

SİFİGU EĞİTMENLERİ VE ATÖLYE ÖĞRENCİLERİ MARMARİS YENİ YIL FESTİVALİ KORTEJİNE KATILDILAR
Bu haber 03 Aralık 2018 - 13:35 'de eklendi ve 62.879 kez görüntülendi.

ABDULLAH YİĞİT-MARMARİS
Muğla ‘nın Marmaris ilçesinde, ‘Marmaris Yeni Yıl Festivali’, kortej yürüyüşüyle başladı.
Marmaris Belediyesi, kentte Aralık ayında turizm hareketliliği sağlamak ve alternatif turizm alanları yaratmak amacıyla 1-31 Aralık 2018 arasında Marmaris Yeni Yıl Festivali düzenliyor.

Üreten Çocuklar Akademisi Derneği ve Sifigu Ekibi Bilim Atölyesi de Kortejde Çocuklarla yürüdüler.

Sifigu Eğitmenleri Mehmet Doğan, Ahmet Karakaş, Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Marmaris Yeni Yıl Festivaline Katılmalarından dolayı Açıklamalarda bulundular.
2007 yılından bu yana kurulmuş olan Sifigu (Sihirbaz Fizikçiler Grubu) Türkiye’nin dört bir yanında binlerce öğretmen ve çocuğa ulaştık. Marmaris Yeni Yıl Festivali kapsamında da çocuklarıyla beraber korteje katıldık. Einstein karakteri kostümü çocuklara eşlik etti ve halkın büyük bir ilgisini çekti. Festival kapsamında dört bilim gösterisi yapacak olan Sifigu eğitmenleri, bilim farkındalığı oluşturmak ve Bilimin Eğlenceli Yüzüyle halkı buluşturmak için gönüllü olarak sahne alacaklar. Dediler.Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, ayakta ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, çocuk ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, açık havaGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, sahnedeki insanlar, çocuk ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 16 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ekran ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, gökyüzü, kalabalık ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Ahmet Karakaş Sifigu paylaştı: 1 Aralık 2018 Cumartesi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA